Hanımın Çiftliği 1. Bölüm Özeti 4 Eylül (Hanımın Çiftliği 2.bölüm 11 eylül)


Hanımın Çiftliği 1. Bölüm Özeti 4 Eylül

1950 senesinin Adana’sı.. Bölgenin güçlü ve zengin toprak ağası Muzaffer Bey’in (Mehmet Aslantuğ) çırçır fabrikasında işçi olarak çalışan Güllü (Özgü Namal), aynı fabrikada makinacılık yapan Kemal’i (Caner Cindoruk) sevmektedir. Ne var ki Güllü’nün babası Cemşir (Mehmet Çevik), onu da diğer kızları gibi paralı birine satmanın hayali içindedir.
Muzaffer Bey’in yeğeni Zaloğlu lakaplı Ramazan (Necip Memili) Güllü’ye uzun zamandan beri göz koymuştur. Cemşir, akıl danesi Berber Reşit’in de (Hakan Boyav) kışkırtmasıyla, Güllü’yü Zaloğlu’na vermeyi kafasına koyar.
Cemşir’in planlarından habersiz olan Güllü ve Kemal ise, bir kaç ay sonra evlenmeyi düşünmekte ve şimdiden kiraladıkları boş evin içinde, gelecek güzel günlerin hayallerini kurmaktadırlar.
Ancak altı aylık bir Avrupa seyahatinden dönen Muzaffer Bey, Güllü’yü tesadüfen fabrikasında görünce, Güllü’nün kaderi hiç kimsenin tahmin edemeyeceği biçimde değişecektir..

Hanımın Çiftliği Dizisi 4 Eylül Cuma akşamı saat 20:30 da kanald ekranlarında olacaktır. online olarak sizde sitemizden izleyebilirsiniz...


hanımın çiftliği dizisi izle, hanımın çiftliği 1.bölüm fragmanı,hanımın çiftliği 2.bölümün fragmanı,hanımın çiftliği 2.bölüm özeti,hanımın çiftliği dizi müziği dinle

0 yorum:

Toplist

Tiklayin Travel site ekle Tiklayin

Ziyaretci Bilgileri

Online 1 Ziyaretci
IP: 95.173.236.213

Youtube Gir izle

Arts Blogs